Parking Structure, Middle Floor - 28MMDF082-2
Quantity
17.5" x 17.5" (444mm x 444mm) footprint. Stackable structure can built as a single unit (floors glued together) or as individual modules so you can stack and unstack as you wish.  The minimum pieces you'll need are a ground floor and a top floor, but you can also add as many middle floors as you like to make a structure as tall as you want.
Note:  Product photos are of the 15mm version of this kit.  Design of the 28mm version is identical except larger.